Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem váš názor na vrtulník (hračka)

Ahoj,

určitě tu je někdo, kdo se vyzná ve vrtulníkách, koupili byste si něco takového pro začátečníka? http://www.banggood.com/Wholesale-WLtoys-V959-2_4G -4-Axis-4CH-RC-Quadcopter-With-Camera-Mode-2-p-592 63.html?utm_design=11&utm_source=emailvision&utm_m edium=mailad107_all&utm_campaign=newsletter&utm_co ntent=vera

Jestli to bude fungovat, jestli cena odpovídá, jestli to začátečník má šanci ovládat?

Nevím, odkud jste. Doporučil bych vám zeptat se nějakého odborníka. Pokud máte blízko do Prahy, nedávno jsem tady G2DP2 kupoval baterku do vrtulníčku a zdálo se mi, že prodavač byl docela na úrovni (ten obchod s módou co je na fotce tam už nebyl nebo to bylo kousek vedle).