Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké bezpečnostní dveře?

Ahoj lidi, stojím před koupí nových bezp. dveří i se zárubní, vchod do bytu v paneláku. Máte někdo doporučení, od které firmy koupit? Vypadají docela stejně, liší se jen cenou. Co třeba Kareš, máte někdo zkušenost? Moc všem děkuji za doporučení. S.

Hledám něco podobného , taky chci nechat vyměnit vstupní dveře do bytu i s futrama v paneláku, za nějaké bezpečnostní samo že i protipožární a dobře odhlučněné , na chodbě furt řvou sousedovic děcka.
Jen lokakita je jiná jde o ostravsko.
Možno i bez ůčtu placeno na ruku asi se tam nemá co pokazit kromě zámku ,takže by to mohla být jiná cena než přes firmu.
Předem díky za nabídky.

Ač bydlím ve třetím patře,slyším do bytu vše,řev dětí na chodbách,hluk výtahu,povídání sousedů na chodbě,je to celkem nepříjemné.Stačily by mi pouze protihlukové,bezpečnostní mít nemusím.Všude,ale kde jsem hledala,nabízí protihlukové zároveň s bezpečnostními.Stačily by mi pouze dveře,futra mám kovová,bourat se mi je nechce,mám měsíc po celkové rekon.Hluk ani neřeší vyplněné dveře jakýmsi materiálem,potažené koženkou,vím to,měla jsem to v minulém bytě,nehledě na estetiku.Třicítku za dveře se mi fakt dát nechce.Má někdo nějaký tip? Přeji hezký den.