Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ocnice do pletenyho lana

Zdravim panove!
Nevite nekdo jak elegantne(a pevne, bude na tom viset ma telesna schranka!) dostat ocelovou ocnici do pletenyho polypropylenovyho lana? Krouceny umim zaplejtat, ale co s pletenym? Nicopress kleste nevlastnim a kvuli dvoum vokum je porizovat nehodlam. Nejake napady?
Dik
BaHn:-)

Dobrý den,svým způsobem jde zaplést každé lano,které má pameny kroucené a vinuté do šroubovice.Jedná se o úžasný spoj,kde nedochází ke střihu lana,jako při pomocí uzle.Neřeším dračí smyčku a podobně.
Jinak odkaz Yarda,je to prodejna v Kolíně,byl jsem tam shodou okolností předevčírem poprvé,také se specialitkou,velice ochotní a vstřícní,hned telefonovali dále a můj požadavek vyřešen během několika minut.Věřím,že by pomohli i jen při telefonátu.:-)