Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlhko u Felicie

Dobry den včera jsem dal do garáže po jízdě v dešti a mokrou felícii,benzín 1.3 r.v.1998 a ráno šla obtížně nastartovat nevíte prosím někdo co navlhlo že nechtěla naskočit.Normálně chytá na první brnk.Dík.

U starých aut léty dochází k mikroskopickému narušení povrchu káblíků, víka rozdělovače atd. Za vlhkého počasí může docházet k probíjení. Pokud je to poprvé a po vyschnutí jede dál, zatím to neřeš. Pokud by se to stávalo pravidlem, budeš muset vyměnit káblíky, případně víko rozdělovače, či cívku.