Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metabo či Makita?

Dobrý den, chtěl bych si koupit aku. Rozhoduji se mezi Metabo BS 12 a Makita 6271DWPE. O obou je cena skoro stejná, takže tento faktor odopadá. Tchán má uvedenou aku Makita, již 5 let a je spokojen. Použití by bylo "hobby! při několikaleté rekonstrukci domu. Jaká máte zkušenosti s uvedenými výrobky?
Děkuji za odpovědi
Dan

podle mého názoru trefil nick Finálka hřebík na hlavičku. Měl jsem možnost přes mého kamaráda z Nuertingenu (poblíž Stutgartu) mluvit na veletrhu v Brně s jeho švagrem, prokuristou fy Metabo, která také v Nuertingenu sídlí a bylo to zajímavé povídání na téma profi kontra hoby řada. Makita i Metabo jsou oba dobří.