Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alu kola Spider rozměr

Dobrý den,

potřeboval bych poradit od někoho, kdo se vyzná ve škodovkách. Mám Octavii 1 a chtěl bych si koupit nová Alu kola. Líbí se mi Alu Spider a chci si pořídit 16".

Vím, že Spidery se dělaly 17" na RS a pak byly na Fabii RS 16". Nicméně, na internetu se objevují dokonce Alu Spider 16" na Octavii a Alu 16" z Fabie RS. Rozdíl mezi Spidery na Fabii a Octavii je akorát v ET tj. Fabie 37 a Octavia 43.

Tak se chci zeptat, jestli mi pujdou ty z Fabie na Octavii?

Děkuji za odpovědi.

Podle konfigurátoru na disky, by na tu Octavii měly jít 16" kola i s ET 35. Takže s ET 37 máš větší šanci. Možná záleží i na typu, koukal jsem na "Skoda Octavia (I 1996-2002) typ 1U Liftback facelift".
PS. Použité rozměry kol, by měly být uvedeny v techničáku nebo dodatečně zapsány (na DI) na základě typového listu.