Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kvapkanie vody

Zdravím,

Ja osobne si myslím, že kvapkanie vody je to isté ako by tiekla (napr. kýbeľ kvapkaním naplním za hodinu a dobrý pocit že sa ušetrilo alebo ho napustím za 1-2 minúty a hotovo). Čiže spotreba vody je rovnaká. Je to pravda? Ak hej, ako presvedčiť osobu, ktorá vodu vždy kvapkaním napustí do nádoby a až potom použije na to na čo chce?

Ďakujem.

Pokud by šlo o starý vodoměr, tak to tu už někdo popsal, ale i tehdy to byla hovadina. Bylo mnohem jednodušší dát z boku vodoměru silnější magnet, který podržel ocelovou hřídelku i při velkém odběru, což u dnešních plastových už nelze. Nechat kvůli tomu kapak kohoutek by mě přivedlo k šílenství.