Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava myčky Whirlpool - jak se nejlépe dostat k napouštění vody?

Po osmi letech se nám pokazila myčka Whirlpool ADP 4520. Cca půl roku napouštěla vodu cyklicky - asi 5 sekund, pak několik sekund pauza, vždy při tom pohasla kontrolka na čelním panelu. Pak už fungovala v celém cyklu normálně. Včera přestala napouštět vodu úplně. Servisák je v okolí jen jeden a přijde na opravu za týden. Nemusím popisovat že je manželka trochu nervózní :-/ . Chtěl jsem se pokusit kouknout se na to sám, nemohu ale najít ani přes Google servisní manuál - poradíte kudy se do toho leze, případně kde se dají sehnat ND na myčku?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli vám přijel ten opravář a co na tom opravil,protože mámme úplně stejný problém a přímo tutéž značku (ADP 4520).Zkusili jsme skoro vsechno co šlo vyčistit i na elektroniku jsme koukali,ale pořád nic.Zkusíte poradit?

Dobrý den, opravář přišel, je vadné oběhové čerpadlo. Cena čerpadla byla podle opraváře když byl ještě u nás 1500 Kč, po příjezdu zpět na dílnu nám volal cenu včetně práce - 3500 Kč. Koupili jsme novou - BEKO na 15 sad - horší rozložení košů (ale tak jako snad u všech značek),málo sklopných a moc pevných trnů, hlučnost i sušení porovnatelné, výhodný je elektroventil na napouštěcí hadici i šuplíček na příbory zřejmě inspirovaný myčkami Miele. Lepší koše i designově čistší jsme v obchodě viděli jen myčku LG