Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se budou vyvijet ceny a dostupnost starsich automobilu?

Ahoj,
vzdycky jsem mel rad stare auta, kdyz jsem byl maly, mivali jsme skoda 100 a nekolikrat i skoda 105 a 120. Nyni jich jiz moc k prodeji neni, usuzuji z male cetnosti na internetovych bazarech. Zajimalo by me, jestli si nekdo troufne odhadnout, jestli ceny tech starsich skodovek (100, 105, 110, rapid, garde, 120,...) vystreli od noveho roku nahoru, kdyz se tato auta maji stat oficialne veteranama? Sem tam jeste objevite 'Prodam skoda 105 pojizdna za 5000', ale kdo vi no. To me zajima.

Dekuji :-)

To by si trufol predpovedat jedine Hesso Jašterak a jeho veštenie z pexesa,možno ich postihne osud trabanta,ktory sa dnes na aukciach predava za cca 20-27000 eur pokial je v pojazdnom stave,možno ich postihne osud zaradenia v rubrike darujem za odvoz