Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na polystyren v garaži?

dobrý den. Chystám se na zálivku RD anhydridem. Garáž mam součást stavby. skladba podlahy (EPS, podl.topení, anhydrid) bude cca 19cm, z čeho anhydrid bude cca 5-6cm. Do garáže mi firma nacenila Cemflow
Chci se ale zeptat na zkušenosti Vaše pokud máte.....přemyšlim jestli dávat do garáže nějaký tvrzený XPS a na to 6cm cemflow....nebo jít do klasického betonu bez XPS
váhá auta v garáži bude docela dost velká a mám obavy aby se v polystyrenu časem (do pár let) neudělaly prohloubeniny a tím nezačal praskat betonový potěr? máte s tím nějaké zkušenosti? Anebo existuje nějaké speciální něco do garáže pod auto? abych nemusel dávat 19cm betonu

děkuji za Vaše postřehy

ano to máte pravdu. Kdybych dal EPS tak ušetřím, ale XPS unese víc než EPS, nebo se mýlim? koukal jsm na ty tybulky ale ty pvnosti tlaku mi nic neříkají. Zkuste mi to přeložit prosím do řeči lidské. Kdybych dal EPS 200, 140mm a na to 6cm cemflow......a na to auto.....
dokážete to třeba mi přiblížit, na kila či tuny? do reálu, fak mi ty tlaky nic neříkají

děkuji Vám