Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký eshop na materiál na fasádu?

zdravím...chci se zeptat, jaký je dobrý obchod, když chci koupit věci na zateplení RD? polystyren, rohove lišty, apu lišty, taliřov hmoždinky, polystyrenove zátky, armovaci perlinka,....tyto věci určitě a jiné.....
kde by byla cena co nejlepší, doprava po cele ČR, zákazíky ověřeno......dáte nějaký typ?

děkuji

proč mrakodrap? co jsem viděl x desitek staveb co se dělaly fasady, tak všude davali take aj hmoždinky. co je na tom špatného? a někteří to zapoštěli do polystyrénu vykružovakem, a pak přidělali tou zatkou polystyrenovou

tak to pošlete soukromou poštou prosím, když nechcete dělat reklamu stavebninám zde. budu za to rád

děkuji za odpov

respektuji Vaše rozhodnutí, dělat to tak jak to dělají někteří, ale ujišťuji Vás, že hmoždinky se nepoužívají do 6 metrů, i když je spousta lidí dává. A víte proč? Protože je dávají jiní. Pak je klidně možné, že se objeví fleky na fasádě..

Mnoho baráků je bez hmoždinek. Vy si je klidně dejte..
Už někdy někdo viděl baráček, kde by upadl polyš jen kvůli tomu, že neměl hmoždinky? Neviděl!!

www.stawebniny.com

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/mio23/album/nu lovy-dom-bez-komina-som-ufo/
najdete zde hmoždinku...

rotode, klidně so rozhodněte jak uznáte za vhodné, ale ze zkušenosti...
zákazník přijde, vysvětlíme si co chce a co potřebuje, udělám cenovou nabídku, pak si (ne)koupí matroš a má tu vyhodu u nás: zdarma mu můjčíme lešení na 10 dní, nespotřebovaný matroš může vrátit, příklad nalepí polyš a zbade mu, ten vrátí a odečte se mu z fasádní hmoty...a další výhody, řešení detailů....to víte konkurence sráží ceny, musí se doplnit služby pro zákazníka..

internetový obchod toto nedělá, matroš Vám určitě zbyde, ..
ale přeji Vám nejlepší výběr..