Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučíte křovinořez Hecht?

V novém letáku firmy UNI hobby je nabídka křovinořezu Hecht 128 za 1990 Kč s DPH. Objem 26cm3, výkon 0,7kW/1,1 HP, váha 5,3 Kg. Něco takového právě sháním. Máte někdo s křovinořezy této značky zkušenosti? Myslím že na moje občasné použití výkon stačí. Drobnost - je důležité mít obličejový štít?

Na občasné použití stačí. A záruku to má taky.
Je to Čína jako všechno ostatní. Měl jsem tu čest se sekačkou, ta se podělala po půl roce (místo startování dělala jen HECH HECH, věrna svému názvu). Ale podělat se může cokoliv dneska už.

Tento křoviňák vlastním druhou sezonu.Sekám také jenom malý kousek na zahrádce a okolí domu.Jsem s ním velmi spokojený.Je lehký a živý.Zdá se mi ale,že má větší spotřebu.Za hodinu je nádržka prázdná.Štít záleží jenom na Tobě.Používám brýle,gumáky a staré montérky.Stejně jsem jak čuně.Chtělo by to ještě protihluková sluchátka.Sečení s Hechtem zdar.