Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prasklá bet.podlaha ve sklepě

ve sklepě mi praskla vlivem tlaku spodni vody podlaha(nafoukla se mi a udělaly boule) a mám tam nyní vodu,,Dříve to spousty let nebylo,až teď v poslední době..
Dům je na jílu..Přemýšlel jsem vykopat díru v podlaze,tím bych uvolnil tlak a vodu odčerpával..Je nutné díru nějak obložit či jinak vystužit,,díra by byla,50x50..takový jako kanalek..Ja opravit praskliny?
Díky předem za raduprasklá beton,podla

Řeším podobný problém - spodní voda ve sklepě. A bohužel jsem se k definitivnímu závěru řešení ještě nedospěl. První volba byla také studánka nebo nějaké kanálky ve sklepě, které bych svedl do kanalizace, ale pak jsem se setkal s názory, že budu dělat vodě pod domem cestu a ta bude dům podemílat. Dalším řešením je asi možná drenáž, ale bohužel nejsem schopen ji udělat po celém obvodu domu. Ještě zkouším oslovit hydrologa, tak jsem zvědav, jestli mi to nějak posune.