Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zbrousit beton

Zdravim, menim na chodbe dlazbu a pred podkladkou nove dlazby bych chtel povrch vyrovnat samonivelacni sterkou. Stavajici dlazba je nalepena na betonovem poteru cca. 50 mm tlustem. Nemuzu ale menit vysku podlahy, takze bych potreboval podklad cca. 10 mm zbrousit, ale jak na to? Zkousel jsem neco odsekat pneumatickym kladivem, ale pneumaticke kladivo neni na tak jemnou praci delane. Nejaky jiny tip? Jedna se o cca. 8 m^2. Diky. J.

jak je již výše- bruskou ti osm čverců potěru půjde pěkně. zato beton při větší hloubce se většinou mlátí pemrlicí a dobrušuje. rovinnost, resp. hrboly zjistíš vylitím kýble vody na plochu a co začne vykukovat, to zbrousíš přednostně. pokud to není spádová podlaha. popřípadě dvoumetrovou latí.