Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lakovací/stříkací pistole - doporučení

Dobrý den, rád bych si pořídil lakovací pitoli, kterou bych občas nalakoval drobné díly na moto - blatníky, rám atd..
Uvažuji o této, chtěl bych s ní stříkat, základ, plnič i vrchní barvu, dole v popisu je pro základy a plniče tryska 2 mm, pro vrchní 1,7 mm, co se stane, pokud budu mít jen trysku 1,7mm?

Pistole splňuje podmínku ceny, kterou jsem si stanovil( 3.000,-Kč), Nemá někdo s tímto typem zkušenosti, nebo nedoporučil by mi i jinou?

Děkuji předem.

Osobně se mě ta vaše pistole co si chcete koupit líbí.Tento typ stříkacích pistolí vyhovuje.Já vlastím 3ks střík pistolí kovofiniš nejstaršíRU 8 rv.1972,RH9 rv.1983,RD14 rv.1988,A proto mám tyto 3 ks.že se mi nějak nechce na různé práce měnit trysky.Já to mám již vyběhlé typy ale konstrukčně jsou tyto pistole s horní nádobkou přibližně stejné.Čili bude to pro vás dobrá volba.Pokud vám nevadí fin náklady tak také sady trysek ty se hodí.A obavy že se s tou nádobkou nikam nedostanete nejsou podstatný.tak tam dostříknete.V tom to není.Ještě bych vám doporučil dokoupit regulátor tlaku,ten se také hodí.Jinak vám přejí hezký požitek z krásně nalakovanách kousků.CHce to trénovat a trénovat.Ze začátku to hodně poteče ale to se poddá.Začínat se širokým paprskem.Koupí této stř.pistole neprohloupíte a bude vám sloužit hodně hodně dlouho.jinak tryska 1,4, nebo 1,8 vyhovuje pro danou práci bohatě.