Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysavač Eta (červenobílej sud na kolečkách)

neměl někdo stejný problém a nevyřešil to nějak? normální vysávání funguje ale mokrý nejde hadičky nejsou nijak štíplý nádobka je taky plná vody a šamponu čerpadlo běží kontrolka svítí ale vůbec to tu vodu nenasaje... pokud bych byl pesimista tak by mi přišlo že to z tý hadičky co to má nasávat spíš vyfukuje ale těžko říct protože to fouká všude kolem když se to zapne žejo... je to mimo záruční dobu už tak jestli to někdo taky neřešil jestli to nebyla nějaká maličkost...

Tohle vznikne, když se po ukončení čistění nepropláchne čerpadlo čistou vodou. Zbytky čisticího prostředku tam naschnou a postupně se to znefunkční. Máme takhle zašprajcovaný VAX. Rozebírat to nebudu, to by přestal i vysávat.