Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tepelna pojistka

dobry den mam autozesilovac a je v nouzovem rezimu asi prehrati ale to cidlo se asi rozbylo jelikoz je to porad v nouzaku ale nevim jak takovy cidlo proti prehrati muze vypadat nekdo nejaky obrazky? jeto zesilovac audison vrx6 6ti kanalovej :-) dekuju za rady a popr obrazky jak by to teplotni cidlo mohlo vypadat :-)

Jestli to má nějakou ochranu, může být tato trvale aktivovaná, protože závada trvá. Tepelná bývá provedena jako čudlík, kterej se zamáčkne. Může být vidět nebo je schovanej v dírce, pak se použije třeba hrot propisovačky.
PS. A obrázky sem hod' ty, já žádný obrázky tvého zesilovače nemám.
PS2. Nemáš někde zkrat na kabelech?

stiahol som manual

SAFETY - Red led
It indicates protection intervention:
excessively high temperature or
output anomalies (direct current,
short circuit or dangerously low load
impedance)
. Protection intervention
stops the amplifier functioning.
Switch the amplifier off; when
anomaly is eliminated, switch the
amplifier on again

teplotne cidlo sa len tak nekazi (nema sa co na nom pokazit), tak to zapni bez tych repro. Je aj mozne ze je odpaleny niektory vystup.

ted jsem to zkousel bez repro a bez bananku a stejne sviti cervena led vyfoukal jsme komplet zesik nikde nic spatnyho nevidim to je zase zahada ale kdyby byl odpalenej vystup nekterej tak by fungoval jen jeden ne? ale aspon by to slo ne?

vsechno jsme zkousel odpojit znova zapojit zapojit bez pripojeni repraku bez pripojeni bananku se snizenim napeti proste vsechno ztlumeny vsechno naplno proste vsechno kdysi se mi stalo ze sem chtel zesilovac dat na stojaka jako na bok basaku ale nefungoval byl v nouzaku a kdyz jsem ho dal rovne tak sel normalne nemuze tam byt naky cidlo vyrovnavaci jako ze musi bejt v poleze kdy lezi nebo ja uz fakt nevim :/ ake dekuji vsem za rady :-)

Neni tam ziadne cidlo na stojaka ale asi tam su blbe spoje niekde tak skus vsetko pozatlacat co tam je v nejakych konektoroch alebo co, skontroluj to ocami ci tam neni nieco odpojene alebo nejaky kablik volne leziaci ktory sa o nieco skratuje, ked nic nenajdes tak s nim trochu pohrkaj, zmen polohu, mierne po tom prasti z roznych stran, ked to nepomoze tak to da dokopy len specialista elektrotechnik tak ze tam bude merat plno veci a mozno najde pricinu.