Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jiná varinta místo Babety

Zdravim.

Někdo kdo má zkušenosti s jiným mopedem / motokolem s konstrukční rychlosti do 40 km/h?

Popřípadě pokud by jste někdo měl odkaz: peníze moc nehrajou roli.

Podmínkou jak jsem psal rychlost do 40km/h.
Nic nového, klidně veterán nebo něco jako stadion či Jaweta.

peníze moc nehrajou roli.

díky za info

Takže díky,

Ten stadion jsem měl taky v plánu, nechci na to ale nadávat ale na účel který to musí splňovat hledám něco jako babetu.

něco aby to bylo schopný denně jezdit velké dálky.

i třeba pařeza(ne 05), koukal jsem právě na Puchy

za ten odkaz děkuju to prokoumu.

Co takhle Piaggio Ciao, já ho koupil za 2500kč a běžně se prodávalo kolem 6000 kč. super moped konstrukcní rychlost je 40 km/h ale mi jelo 65km/h. spotřeba kolem 1,5-2l na 100km celkem spolehlivy.

ještě přidám mopedy Puch (Hero Puch). S ohledem na to, že se jedná o "blízkou značku" (Rakousko), tak se dají sehnat dost často i u nás.

Do stadiona bych už asi nešel, přece jen je to na dnešní poměry už hodně slaboučké řešení (motokolo vs moped)