Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Utažený kohoutek trvale protéká

Stalo se tohle: kohoutek nešel dotáhnout, protáčel se. Vyměnil jsem ho, je to typ "tisícihran", nasadil, dotáhl šroubek, dotáhl kohoutek. Ale i při plně dotaženým kohoutku stále protéká pramen vody.

Zkusil jsem tedy kohoutek znovu sundat a přitáhnout kombinačkama takovou tu "vačku", nasadil kohoutek zpět, dotáhl, nepomáhá. Ví někdo v čem je problém a jak ho vyřešit?

Díky moc za pomoc, s tímhle si vážně nevím rady.

Pavel

jen doplním - kohoutek vybavený pralinkou pak stačí dotahovat jen velmi lehce, resp. je to dokonce žádoucí ve jménu trvanlivosti.
Člověk na to musí myslet, pokud byl už rok zvyknutý kohoutek dotahovat s mocným řevem "IIIJÁÁÁ!!!", aby to nekapalo.