Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film ve 3D

Zdravím Vás, chtěl bych se vás zeptat jak je to s filmama ve 3D. Jde mi o to, že jsem si půjčil od kamaráda 3D film a zkusil jsem ho na PC ale místo rozmazaného obrazu je obraz na dvě půlky. Půjde mi to na mé 3D televizi s těmá brýlema co mám k tomu? Nebo jak to je?

Obyčejný monitor nebo televizor nestačí. Jedná se o systém "side by side", obraz je rozdělen na snímek pro levé a na snímek pro pravé oko. 3D televizor ti oba obrazy sloučí aktivní nebo pasivní metodou do sebe. A samozřejmě aktivní (zatmívací), nebo pasivní (polarizační) brýle - podle systému použitého televizoru.
Stejným způsobem se 3D vysílá i na satelitu.