Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB zvukovka - TV

Chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s USB zvukonvkou? Jde mi o to že jsem si koupil televizi Samsung UE32EH5300 a ta nemá žádný audio výstup a tak mě napadlo tohle řešení pomocí USB zvukové karty. Myslíte že to bude fungovat i na televizi? Děkuji za odpověď.

Snad jste se ve škole učili větnýmu rozboru, ale budu hodnej a objasním smysl mnou psané věty i těm, co zrovna chyběli:

Je k tomu potřeba podpora operačního systému, typicky Windows, či Linux, což televize nemá.

Pokud si to hackneš, tak k tomu taky napiš ovladače pro tu USB zvukovku.

bububububu: já bych takovou jistotou neoplýval. Jedna věc je kernel 2.6. pro PC, kde je podpora usb_audio a druhá věc je minimalistický kernel zkompilovaný přesně pro specifické zařízení jako je TV, ve kterém nebude nic zbytečné navíc. (Samozřejmě je možnost zkompilovat kernel s libovolnými ovladači pomocí cross-kompilace, ale pochybuju, že to běžný televizní divák zvládne).
Každopádně na aukru se dají šuntovní USB zvukovky koupit od 30Kč a je možnost to vyzkoušet a pak zakoupit něco solidního.