Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava nájezdu u garáže

Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou o radu, která se týká opravy nájezdu u garáže. Nájezd se mi začal postupem času drolit čím dál více, tak jsem si řekl, že s tím musím něco udělat, abych se jednou nepropadl i s autem. [:)]

Prozatím jsem odsekal a vymetl nesoudržné částí původního betonu a provedl jsem nátěr kovové konstrukce předgarážového kanálku. Nyní už k dotazu a to, co konkrétního k opravě nájezdu použít? Jedná se mi hlavně o vyspravení vlastního nájezdu (hloubka defektů do cca 25 mm a také dobetonování vydrolených míst kolem konstrukce kanálku (na foto červenohnědá konstrukce).

Mám použít normální cement spolu s kopaným pískem, příp. prosívkou a nebo koupit něco z řady betonových potěrů značek Knauf nebo Cemix? Děkuji za rady, foto přikládám.

produkty…0-polymercementovy-poter-40_3

produkty…ry_2/030-cementovy-poter-30_3

produkty…ove-potery_2/040-beton-klasik

Dobrý den, zakoupil jsem následující betonový potěr:

http://www.stavomarket.cz/produkt/12070027-betonov y-jemny-poter-maltop-bpj-421-30-kg/ a penetraci Socrait http://www.bal.cz/zbozi/1bj-soicrat-2802a-koncentr at/1q .

Myslíte, že uvedený betonový potěr bude dobrý? Hlavně mě zarazilo, že se jedná o jemný potěr pro vrstvy do 30 mm (to je cca 70% zamýšlené aplikace a pak je pár míst kde je třeba i takových 50 mm až 70 mm (30%). Mohu použít i tento jemný potěr i pro tato místa?

Jedná se mi o to aby to drželo i v tlustší vrstvě a neměl zbytečně doma rozdělaných pět pytlů různých zrnitostí. Díky.