Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyroba samonivelacni sterky

Zdravim, pri pohledu na cenu samonivelacni sterky me napadla myslenka si ji vyrobit doma. Podle slozeni je tam cement, asi kremicity pisek a nejake dalsi prisady. Nezkousel to nekdo nebo nema nekdo info, zda o tom ma vubec cenu uvazovat? Diky. J:O

nemá, nedávno jsem na tom chtěl taky ušetřit. Dle prodavače a ne jednoho de o složení nějaký ty poměry nivelačky.Stačí prý jiný písek nebo cement, roli tam hraje i množstí apod. a nivelačka nebude plnit funkci.

Cenově se to prý vyplatí v řádech desetikorun, prodraží se to při opravách.

Diky za info, potrebuju jen par pytlu, to nejak preziju.

Nabizi se ale jeste jedna otazka, co nahrada za betonovy poter? Potrebuju cca. 2 cm vrstvu poteru misto parket, finalni uprava bude dlazba. Co cement + pisek v pomaeru 1:3?