Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rekonstrukce domu

Dobrý den,zajímalo by mě,jak je to se souhlasem sousedů při rekonstrukci starého domu. Dům,o kterém mluvím je velice starý a prakticky se opravit nedá. Uvažujeme,že nový dům(garáže) postavíme jakoby uvnitř toho starého(snad postačí,když bude stát 1 zeď). Souseda máme problémového a máme reálné obavy,že při zbourání nám nedovolí postavit garáže nové.Stávající dům je přímo na hranici našich pozemků.Díky za odpověď

Valkýra,
nechápu dotaz.
Vy asi chcete postupně opravovat zdi tak, že tu starou část odbouráte a postavíte z nové čisté zdravé a slabé cihly?

Kdo se ptá, moc se dozví. Jak byste se zachoval vy na jeho místě? Že se staví tisíce nemovitostí bez povolení je přeci jasné.
Zkuste upřesnit dotaz..