Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diera v bazene

Prosim poradte mi,
mam velky bazen s nafukovacou obrucou a presne pod nou v tych zhyboch ako je obruc prilepena
k bazenu je dierka, ktora sa neda nicim zalepit.
skusali sme uz vela lepidiel a nic nepomaha, je to v zlom mieste.
dakujem za rady.

skusit chemopren alebo specialne lepidlo na plasty. Ale NE sekundove (normalne s 24hod vytvrdzovanim). A hlavne ak je to diera by sa tam mal dat nejaky kusok materialu z tej strany z ktorej tlaci voda, aby sa tlak rozdelil na vacsiu plochu materialu. Alebo nechapem ze jaka dierka a jaky je problem