Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voda ve sklepě

Dobrý den,
prosím o radu, popřípadě zkušenosti, kontakty na odborníky. Objevila se nám spodní voda ve sklepě a nemůžeme se jí zbavit, odčerpáváme ze sklepa i ze studně, ale voda se do sklepa stále stahuje. Díky za diskuzi.

Můžeme vést diskuzi, ale ta bude k ničemu. Jediné řešení je pozvat hydrologa, který pozná a stanoví, kudy a jak hodně voda přitéká. Dále pak sdělí jak vyřešit problém.

Zde se mužeme předhánět ve variantách, jak to dělali jiní, ale nikdo nevíme jak je to u Vás.

Díky za kontakt. Ještě by mi zajímalo, jaký výstup mám od hydrologa čekat. Z těch www stránek se mi zdá, že udělá rešerži na základě různých hydrologických map. Řekne mi něco o stavu (výšce) podzemní vody, udělá nějaký vrt apod.