Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odpad ze sprchového koutu

Ahoj lidi, chci osadit nový sprch. kout, ale mám problém. Odtok je samozřejmě v protilehlém rohu, takže prakticky nedosažitelný. K sifonu je přibalena dnes moderní vrapovaná hadice, přes kterou by se měl odtok napojit. Ale moc se mi to nelíbí, nevím, jak dlouho by mohla vydržet. Ale současně nevím, jakým způsobem provést připojení novodurovou trubkou, aby tam byla nějaká vůle, protože nepředpokládám, že se sifonem trefím naprosto přesně. Nemáte někdo nějaký fígl? Moc děkuji za podněty S.

Já jsem zatím opravdu nedokázal rozklíčovat, v čem vidíte ten problém. Tohle flexi potrubí má dostatečnou odolnost proti běžným vlivům, které je v domácnosti mohou potkat - čili pokud do odpadu ve sprchovém koutu nevyléváte neředěné kyseliny či louhy a podobné "chuťovky", pak se skutečně není čeho bát.
Pokud se jí ale budete chtít vyhnout, pak použijte ten "novodur" (polypropylen) kde si můžete pomoci mírným nahřátím horkovzdušnou pistolí (lze potom částečně tvarovat).