Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Střešní box

Zdravím,
s rodinou chceme pořídit střešní box v zimě na lyže nebo nějakou jinou bagáž přes léto, ale vůbec se v těchto věcech nevyznám. Můžete někdo poradit nebo doporučit, na jakou značku a typ se zaměřit, nebo s čím jste spokojeni? Máme Roomstera a investovat do boxu chceme max 10 000kč.

Díky Petr

Skrze lyžování jsme si pořídili Thule Pacific 600 (délka asi 190).

- neskutečně rychle upevnění na příčníky (jak obdelníkové tak i eliptické s T-drážkou) ... jen několikrát otočit čtyřmi kolečky (mám 185cm, tak se to dá zvládnout bez židle), i jednoduché přendávaní mezi dvěmi auty které mají jiné vzdálenosti mezi příčníky (Megane hatchback 3dv. + Astra kombi)

- vlezou se nám tam najednou čtvery lyže 170,160,150,100, čtvero lyžáku i čtyři helmy

- zamykatelný, nezatéka tam voda, i při vyšších rychlostech nic NEHUČÍ

- dá se přenášet jednou osobou (nesmí ale foukat vítr)