Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr kravaty

Předem se omlouvám, ale nevím, kde bych se jinde mohl zeptat a kde by mi rychleji odpověděli, tak se tedy omlouvám a ptám.

Zítra mám závěrečné zkoušky a mám komplet černý oblek i košilí, ale horší je to s kravatou. Říkali nám, ať si jí určitě vezmeme, ale já mám jen tyto.

jakou si mám vzít? co když si vezmu k černému obleku černou kravatu? nebude to jako na pohřeb? Poraďte prosím. Jiné kravaty ani košile nemám. Děkuji mnokorát

Jestli máš černý oblek a bílou košili, tak z tohohle výberu bych bral levou, druhou z leva, nebo tu pravou. Levá je taková usedlejší, je to poměrně radostná událost, asi bych šel v kombinaci černý oblek + bílá košile do to pravé.

Hlavně si nevem na nohy tenisky, poslední dobou to vídám poměrně často a je to fakt děs.

Bohužel o barvě košile si nepsal, nebo jsem slepej a omlouvám se. Už sama kombinace černá košile + černý oblek je dosti "pohřební", rozhodně si k tomu neber ještě černou kravatu.
Asi bych vzal druhou z leva, ale můžeš zkusit i tu pravou, aspoň by na tobě bylo něco "veselejšího" než jen tmavá barva. Vyzkoušej to před zrcadlem a co se ti bude líbit víc, tu si vem. Ono je to docela jedno. :-)
Kamarád chodí celkem často v černém obleku, s černou vestou a černou košilí a k tomu nosí rudou kravatu a je to poměrně elegantní kombinace.

Lakýrky nepotřebuješ. Černé kožené boty jsou super, pokud jsou na tkaničky, tak výborně. Různé mokasíny atp. etiketa zavrhuje, ovšem na druhou stranu pořád lepší, než ty tenisky.
Kombinace černé sako, černá košile nesedne každému, na to musí mít člověk vhodný ksicht a takových ksichtů je pohříchu málo.

Tu pravou. Pokud nejdeš zrovna na pohřeb a máš konzervativní oblek, můžeš si dovolit výraznou kravatu, jsi-li mlád. Pokud ta kravata má aspoň jednu barvu takovou, jaká je barva košile či obleku, bude to o to lepší.

Teda, at koukam jak koukam, cernou nevidim, vidim tmave modrou. A eventualni cernou bych si opravdu nechal tak na pohreb.
Modra, nebo ta prostredni - rozhodni se, podle toho jaky ma kosile limecek a podle toho se rozhodnes i co za uzel budes vazat. Pokud ma kosile siroky limecek(zralok), budes vazat masivnejsi uzel a to z uzky kravaty vypada blbe. A naopak...
typy-liacutemc367.html
A jinak - doplnil bych satnik.