Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem štukování po instalaci sdk

zdravím vás, dělali jsme sádrokartony a jelikož nejsem kutil a tedy jsem se neptal (sádrokartonáři mi to bohužel taky neřekli), tak jsem si v rekonstruovaných místnostech automaticky nechal "zaklopit" sádrokarton, začistit a teprve až po něm řeším štuky, zedník mi řekl, že se správně měly dělat štuky ještě před (kvůli spojům, kde se dotýká sdk šikmina zdi), chci se zeptat, je to velký problém? Nedělá se to tak nebo? Pro mě byly štuky automatické až po zaklopení, tak teď nevím. :-(

První měli být štuky. Holt to nechte udělat obráceně. U spoje sádra štuk to může praskat a zedníkovi se to nebude chtít opravit. Při obráceném postupu může prasknout akryl a oprava by byla na sádrokartonáři. Ale sádra by se měla montovat až po všech mokrých procesech. Krom malby :-))