Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stačení piva

Zdravím,
chtěl bych se zeptat jak se dá stáčet pivo z GAMBRINUS 10° Original 30L ( http://www.vojedlicka.cz/gambrinus-10-%b0-original -30l-8489.html ), díval jsem se tak že je potřeba narážečku a pipu a nejlepší by bylo s ruční pumpu a tak jestli neznáte nějaký obchod s lacinými, protože to využiji tak 2x do roka a nechci do toho dávat nějak moc peněz a nevím jestli mi bude stačit jen ta narážečka s pipa s ruční pumou a nebo budu ještě něco potřebovat...

Předem děkuji za rady.

Sem to chtel taky napsat, ale pak sem se udrzel. Ale i podle me je malo, malo hnusnejsich piv. Vono vubec, v Plzni mame nejvetsi pivovar, ale dela jen prumerne a podprumerne pivo. Mame nejvetsi likerku, ale snad s vyjimkou fernetu neprodukuje nic moc dobryho. A za rohem mame nejvetsi vinarstvi, a to sice neni uplne spatny, ale diru do sveta s tim taky neudelame. Asi bychom se nad sebou meli zamyslet.:-/

Pro občasné použití to asi nemá cenu kupovat. My když máme soudek, tak brácha skočí k místním hasičům a pújčí "kostku", malé výčepní zařízení s chlazením a vestavěným kompresorem. Když sami zrovna nemají akci tak půjčí. Asi to půjde i jinde.

Něco takovýho a nemá to chybu. http://www.electroworld.cz/product/velke-spotrebic e/pivni-chladice-vycepy/LI20K/lindr-pygmy-20k-pivn i-chladice?scid=EXT_SEM_TEXTLINK_AW_17_API_Velke_s potrebice&utm_source=Adwords&utm_medium=cpc&utm_ca mpaign=17_API_Velke_spotrebice_0&gclid=CNrHoJCP4rc CFcNQ3godtiQAqA