Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukončení nopové fólie

Dobrý den,
chci se zeptat, jak správně má být ukončena nopová fólie. Jde mi konkrétně o řešení s lištou pro nopovku, když ji namontuji, tak zda pod nebo je možné na omítku soklu, aby nedocházelo z zatékání vody pod profil. Jedná se o novostavbu. Děku

děkuji za odpověď i doprovodné foto, je mi jasné, že se tam ta voda dostat nesmí. Jen takový poddotaz, lišta je upevněna pouze hřebíky, nebo je vhodné použít i nějakou hmotu (tmel, silikon), aby došlo k utěsnění ,,spáry´´, která vznikne mezi omítkou a lištou? Nebo je toto zanedbatelné a stačí použe důkladné přichycení hřebíky?