Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FLAGA vs. ostatní energie

Zajímalo by nás (protože kupujeme nemovitost, která není napojena na plyn, ale má zásobník na zkapalněný plyn (FLAGA)) na kolik vychází roční topení tímto způsobem oproti plynofikovaným domácnoste, těm co topí pevnými palivy nebo je el. energií případně dalšímy způsoby.

Díky

Dotaz půl roku starý,tak už asi vyřešeno,ale jen doplním.V TV teď ukazovali nějaké srovnání vytápění v reportáži o topení dřevem.V tabulce tam bylo (mimo dalších) dřevo a hnědé uhlí cca 10000,elekřina asi 30000 a PB přes 40000 Kč.Nevím,jestli pro domek nebo domácnost.

Ještě doplním aktuální srovnání cen plynu (propan) za 1 litr od různých dodavatelů (závoz cisternou do zásobníku). Třeba se bude někumu hodit... (ceny jsou bez DPH)

FLAGA: 16,4 Kč
TOMEGAS: 11,5 Kč
PRIMAGAS: cca 11 Kč
AERI: 9,6 Kč

Zjišťoval jsem v lednu a únoru 2018