Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení lapače střešní vody

zdravím. chci se zeptat jesi jde umístit lapač střešnich vod jinak než klasicky jak na obrazku www.garten.cz

ja nemam rozvody pro vodu v těch oranžových plastových trubkach. rozvody jsou v takove černe rouře o pruměru 150mm a není ta roura uložena pod tim lapačem do uhlu 90°jak se to má dělat, ale ta černa roura je tvrda a tak to je tak zdaleka vedeno....něco jak na obrazku www.2i.cz

chci aby ten lapač byl v urovni pak dlažby. Jenže jak to udělat aby mi to drželo ten lapač, aby se mi nenaklaněl jakby směrem do te roury, když ma 150mm a proto se nema o co opřít.....snad jste mě pochopili jaky mam problem.....dokažete poradit?

PS zatim mi trči ze země jen ty roury, ještě musim dosypat cca 25cm strusky, pak teprve dlažbu.

diky

nějak jsem to nepochopil. zkusil sem to nakreslit zde
ono ta roura je v konečne formě v 90° ale tim že je malo ohebna tak se ten 90°-vý ohyb tahne. Tim že mam díru 150 a výtok z lapače je 110 tak to mi tam tzv spadne. Existuje nějaké něco co bych tam mohl dat? a ten "zadek" toho lapače (nakreslil sem tam žluty otaznik) se pak poklada na něco? na strusku?

děkuju