Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující programy v TV

Zdravím, mám problém s TV, včera jsem měl plnej počet programů, ted zapnu TV a mam jen fanda, nova hd, smichov, telka, pohoda. Jsem na Olomoucku. máte někdo v této oblasti to samé?

místo ladění oběhni sousedy a poptej se u nich, jak jsou na tom se singálem. Buď zjistíš, že mají podobný problém (a pak je to někde na vysílači - mám pocit, že aktuálně se provádějí údržby), nebo to taky může být tím, že tvé antény tak trochu (částečně) přestaly fungovat - např. uhnila jedna z nich ještě před zesilovačem.