Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zatepleni pristavku

Zdravim, napric pocasi jsem se rozhodl zateplovat a resim nasledujici dilema. U domu mam pristavek, pri lepeni polystyrenu jsem oddelal oplechovani a polystyren stahl az ke strisce a kvuli desti jsem dal oplechovani zpet, a ted resim, jestli fasadu zakoncit u plechu, nebo ho znovo sundat a natahnout to az pod nej?
Zmena predmetu, pôvodne: zatepleni (Kurt)

ok, pokud je to tak jak si představuji, oplecování je na štítové stěně a pod tašky k přístavku. Musíte oplechování "podstrčit" pod izolant, nikoliv oplechování přiložit k izolantu.

Příklad, izolant 15 cm, zespodu izolantu uděláte drážku a plech zasunete do drážky. Nějak podobně, jako když dáváte parapet pod okno, taky ho zasunete do drážky.