Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení odpadu z pračky

Pusťte chlapa k pračce a vytopí byt...
Tak jsem jednou pral a zapomněl na vypouštěcí hadici do umyvadla. Soused si toho všiml, až když mu stropem protékala voda...

Máme v koupelně u pračky i tu díru na odpad z pračky, ale na hadici z pračky je zakončení jen takovým gumovým kroužkem, žádný závit, nic. Na díře od odpadu je sice závit, ale není mi jasné, jak bych to tam našrouboval.
Máte s tím někdo zkušenosti, jak se to řeší standardně? Nejradši bych to prostě nacpal do tý zdi napevno, abych si na to nemusel myslet...
ď.

já to zkusím nafotit jak přijdu domů. Asi chápu, jak jsi to myslel, že bych tu gumovou koncovku převlékl, přes tu trubku, co trčí ze zdi. To bohužel nejde, protože trubka ze zdi má závit a je většího průměru než ta gumová koncovka na hadici k výpusti.

Tu koncovku můžu v podstatě napevno narvat do trubky, ale nechej to tak, nezajištěné...

Mám uplně stejný dotaz. Mám vyveden odpad normálně do zdi, kde je takový podobný vývod, ale z pračky vede klasická odpadová hadice. Jde krásně nasadit, ale mam strach aby třeba nevypadla. Nemůže se stát že to pod tlakem vyletí?