Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přívod vody do pračky

Ahoj všichni,
stal se malý problém. Kapal nám přívod vody do pračky, tak jsem koupila nové těsnění, které se vyměnilo.
Myslela jsem, že je v vše v pořádku, ale ventil nejde otočit zpět. Nevím čím to muže být? předtím byl ventil neustále otevřený. Nevím jestli je tam nějaká koroze nebo jak si to vysvětlit. Je možnost jak to opravit nebo bude nutná výměna celého ventilu?
Prosím o radu.

doporučil bych výměnu...je to nejjednodušší...pokud není doma kutil amatér...jinak rozebrat, rozhejbat, a složit...kdž to nepůjde=výměna..
asi opravdu bude zanešen vodním kamenem, když se s ním nemanipulovalo. To je výsledek nepoužívání.

no já jsem kutil amater, ale s tímhle nemám zkušenost. takže radši vyměním, nej se bojím abych to neurvala až to budu snažit vymontovat ze zdi, jsem nový najemce a nevím, jak je to starý ani jak to vypadá za krytkou.