Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kniha - každodenní drobnosti

Dobrý den,
hledám nějakou knihu typu "Udělej si sám" na každodenní užitečné práce, např: jak opravit duši u kola, jak na ucpanou toaletu apod., takové kompendium, jestli něco existuje - pro syna do budoucna.
Děkuji.

Já dostal od kamaráda z legrace "Lexikon domácího kutila", rok vydání 1976, 388 stran. Tím by kluk asi úplně nadšen nebyl :-), ale mě to hrozně pobavilo ...a s tím kniha zůstala založena. Dnes už vše encyklopedické a rady/návody hledá člověk na netu.
Myslím, že by mohlo být mnohem užitečnější ty věci s klukem dělat a zažít, dát mu nějaký impuls...anebo pokud ho to nebude bavit, najde si na to lidi.