Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepení PVC

Zdravím, pokud si vyleju samonivelační hmotou podlahu ( cca 3 mm) za jak dlouho můžu bezpečně lepit linoleum?

za jak dlouho můžu bezpečně lepit linoleum?

Podle teploty okolí. Až to vyschne. Vodu tam dodáš taky s penetrací. Někde tu byl laický test, nechat přes noc na zemi igelit a když je pod ním ráno vlhko, tak to ještě není suché.
Topit a větrat na střídačku.