Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrabcaci a okapy

Hoj,

ornitologicka.poradna.net tu jaksi jeste neni, ale vzhledem k tomu, ze vselijaka vice ci mene skodliva a otravna havet se tu probira pomerne casto, tak snad nejsem uplne mimo :-)

Poslednich par dni se mama nevyspi, protoze v 5 rano zacnou vrabcaci klovat do okapu primo nad oknem do loznice. Dalsim efektem jejich vyskytu je to, ze pod onou loznici je jeste vychod na terasu a tamni dlazba je aktualne pekne opuntikovana bilymi fleky.

2 dotazy:
- proc do toho okapu klovou? Si brousi zobaky jak ti holubi v Koljovi? :-D
- daji se odtamtud eventualne nejak vystrnadit? (Vzduchovku mame, ale preferuju neco mene nasilneho.)

Dik :-)

V továrně nám znečišťují obaly tím, že na ně serou, tak se zakoupilo pár elektronických plašičů. Výsledek je dost hubený a zařízení stojí asi 7 tis. Kč. Když tam jsou nastěhovaný a zvyklý, tak se jim prostě pryč moc nechce. Když jsem v drogerii žádal jed na ptáky, taky čuměli dost podivně. Nezbývá, než plamenomet a grilovat ..., ve vašem případě "hluchátka" a stříšku nad terasu.