Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat pořádek v kabeláži?

Zdravím, tak po několika problémech s vadnou elektroinstalací jsem se rozhodl, že by bylo asi dobré elektřinu nějak rozsvazkovat, aby ty jednotlivé vodiče nevisely kdekoliv. Otázka zní, co k tomu použít? Poradil by někdo něco vhodného? Nenapadá mě nic kromě elektrikářské pásky. Díky

Předpokládám, že elektrikář asi nebudeš a přesto se chceš hrabat v elektronistalaci? Inu není to moudré rozhodnutí, ale kdo chce kam... Aby jsi neřekl, tak běžně se používají ony spirály na kabely, nebo jednoduchší a levnější stahovací nebo také vázací pásky o různých délkách. Snadněji se s nimi také pracuje než ze spirálami, např. stahovaci-pasky