Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde parkovat kolo?

Dobrý den,
předem se omlouvám ale nevím kam toto téma umístit.
Potřeboval bych poradit jak správně zabezpečit kolo. Kde ve městě se dá spolehlivě třeba na 2h zaparkovat (jestli třeba hlídané parkoviště se vztahuje taky na kolo atd.).
Děkuji Karel M.

no a v jakém městě? u nás? :)
u obchodů to řeším nejčastěji provlečením zámkové spirály předním kolem, rámem a nějakou pevnou konstrukcí (zábradlí) a ideálně kolo postavit do zorného úhlu kamery. v práci a u kamarádů kolo dávám dovnitř domu/bytu. na hlídaném parkovišti se snad dá domluvit s hlídačem.
ale třeba v Hradci mají tohle některá města mají vyhrazené parkovací plochy pro cyklisty.
no a případně poradí tady: www.auto-mat.cz