Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natření barelu na vodu na zalévání

Mám na zahrádce kovový barel do kterého čerpám vodu ze studny a pak s ní zalévám zahrádku. Barel mi vevnitř začal po letech korodovat. Tak jsem tu korozi oškrábal, natřel odrezovačem a 3x přetřel základní barvou. Mám na to ještě dát i vrchní barvu nebo to nechat jen na základovce?

Jestli není lepší koupit ve fabrice (já kupoval v Lovochema Lovosice) prázdný plastový barel na 1000 litrů v kleci za 500 korun a odpadne pracné natírání a řešení koroze.
Plníme to deštovou vodou z okapu a spokojenost.Na zalévání stačí :-)