Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jobi vs Berlan (sada fréz..)

Zdravim, po dlouhým rozhodování jsem pořídil hroní frézku einhell RT-RO 55 a chtěl bych k tomu přibalit nějakou sadu fréz..moc peněz mi nezbylo a tak vybírám z 2 nabídek - 12 dílná sada Berlan (300,-) nebo 15 dílná od Jobi (400,-). Absolutně nevim po čem sáhnout, google mi o těch značkách taky moc neřekl.. nemáte s nima někdo nějaký, jakýkoliv, zkušenosti? asi to bude jedno jako druhý že ?

Všechno je to stejný, ještě je pár značek a všechny mají stejného čínského dodavatele :-), to za co nabízí 15 fréz nekoupíš kvalitní ani jednu, no možná jednu :-), ale na domácí kutění s tím asi chvíli vystačíš. Spíš si vyber tu sadu, kterou využiješ. Kvalitou je to stejný. Brzo zjistíš, že z tý sady použiješ tak 2-3 frézy a ty sis mohl koupit kvalitní... Na vyzkoušení bych bral menší sadu a až se s tím skamarádíš, tak kdyžtak koupit něco lepšího a takového, co se ti bude přesně hodit.