Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem keramicka dlažba na starou dlažbu

Dobrý den,
chtel bych pokládat novou venkovní, mrazuvzdornou, keramickou dlažbu pod pergolu. Stara dlažba je rovná. Mam dotaz jaky pouzit postup pro pokladaní-jestli nake potěr betonovy, penetrace...jake lepidlo, když jako poklad slouží stará dlažba--->
https://www.email.cz/download/i/wg69h7knRGB7J8Hr0v U8KSoiZ6V6vq9dQtlHK81-8Bl2a7uS6XMaJcR7jv3QB5qJ7ZOm Fds/2013-05-21%2011.57.33.jpg

dekuji za odpoved a rady...jsem laik

A nechcete to položit na terče pod dlažbu? Máte zajištěný odvod vody (lez i naspádovat), žádné lepidlo, penetrace, betonování apod. Nejnižší terče jsou už od 11 mm a podepřou dlažbu různého tvaru. Je to rychlé a snadné řešení i pro "laiky" ;-)

(Omlouvám se, špatně jsem zadala odkaz, tak proto ještě jednou...)