Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kotva do tehloveho muriva

Nazdar,
Potrebujem co najkvalitnejsi sposob kotvenia do tehloveho muriva (stara plna tehla s maltou). Problem je,z e mi treba spoj, na ktory sa da zvarat, cize ziadne plastove hmozdinky. Bezne kotvy do betonu by boli nevhodne v malte. Nenapada vas nieco ine ? Nejake ocelove "hmozdinky" ?

No, ide o pripevnenie betonarskej vystuze, ktora drzi ram dveri, dost taka exosticka konstrukcia, keby jak som chcel, tak srubu tam neviem dat. BOlo by to zbytocne komplikovane a velke, takto sa len privary, nahadze omietka a hotovo. Len musi to v tej tehle vazne drzat, nie len tak ze zasunut a hotovo.