Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozebrani parketove podlahy

Ahoj, stala se nam takova vec,ze pri cisteni radiatoru, z jednoho vytekla voda primo na koberec, a od te doby je citit takovy "zatuchly" vzduch.
Nepomohlo ani vycisteni koberce, tak jsme kus koberce vymenili ale stale to je citit.

Pod kobercem je stara parketova podlaha, Nejspis se tedy udelala jakasi plisen nebo neco pod ni. Nevim jak to funguje, co pod ni je, jestli nejaky beton, ci nejaky material co muze tak zapachat? Kazdopadne bych se chtel podivat ale nevim, jak ty parkety rozebrat. Co byste udelali na mem miste?

Dekuji, Dok.

Parkety (jestli jsou původní staré) budou na betonu lepené asfaltem, nic příjemného, to bych je spíš zkusil brousit, vyškrábat spáry a znovu zaspárovat a nalakovat. Po dvou letech by už cíti být neměly. Pokud je budeš demontovat, jsou v podstatě na vyhození.