Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory

Zdravím, shánim zesilovač k reprobednám né do auta. Našel jsem tenhle http://aukro.cz/zesilovac-kinter-ma-180-2x20w-i323 0065818.html.. Akorát kamoš mi říkal, že nejsou k reprobednám. A že si budu muset pohrát se stíněním nebo co..

v nestíněným trafu vzniká elektromagnetické vlnění a bez stínění ti budou ty repráky hučet i když máš to na tým ovladači vyplí

Prosím o přeložení do jazyka pro lajka. Děkuji

Podobnu cinsku sracku (vypada takmer stejne takze to je od stejneho cinana) som raz objednal z ciny a mozem ti povedat ze je to uplny srot. Sumi to jak svina, ma dokonca chybu na plosaku ze vysky z laveho kanalu daval do praveho, basy zas na spravnu stranu, takze to bolo uplne na hlavu, este ze som Ing. el.tech a som si to vedel prerobit tak aby to nesumelo a nemixoval sa tam zvuk z roznych kanalov krizom krazom. Laik to ale fakt nezvladne.

P.S. repro ti to rusit nebude. Ono v tom ziadne trafo ani neni, 12V zdroj si musis kupit (a musi zvladat niekolko Amperov takze nie hocjake). Alebo vytiahnut 12V z PC.

http://www.amazon.de/Original-Stereo-Verst%C3%A4rk er-Amplifier-Schwarz/dp/B005GICYOG/ref=sr_1_8?s=ce -de&ie=UTF8&qid=1368200450&sr=1-8&keywords=verst%C 3%A4rker+12v
fotit sa mi nechce. Konstrukcia je cela uplne nahovno, ten sum sa da len odrbat tak ze sa znizi zosilenie koncoveho stupna, kto chce moze si zvysit zosilenie predzosilu, keby sa to malo "opravit" seriozne tak by bolo treba komplet cele vnutro vyhodit a urobit to uplne inac :D (ono tych problemov tam je viac trebars aj vstupna ipedancia, co mne u PC ale nevadi ptz PC vystup je nizkoimpedancny)

Ked ti mam poradit kup si slusny hifi zosilovac z normalneho obchodu existuju aj slusne zosilovace uz od 60-70eur (ca 1500Kc), nesumia, nehadzu vysky kam sa im zapaci, a je v nich aj zdroj.

Napr. http://www.alza.cz/scythe-sda35-1000-bk-kama-bay-a mp-mini-3-5-d202547.htm?kampan=srovnavame.cz
sice som ho nemal takze neviem jaky ma zvuk ale podla tych parametrov (103dB SNR a skreslenie 0,2%) by sumet nemal a zvuk by mal byt kvalitny. A je k tomu pribaleny aj zdroj (u tvojho cinskeho smejdu neni), aj kable dokonca.
A da sa zabudovat aj do PC do 3,5" pozicie. Asi si ten scythe kupim do PC ani som nevedel ze take existuje :-D
P.S. ... citam este recenzie o tom scythe, zevraj to brumi, tak neviem ci to len nejaky hifista nieco pocul v sluchatkach alebo ci to fakt brumi (104dB by malo byt nepocutelne), ale urcite bude ten scythe lepsi jak ta cina z aukra.