Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou podlahovou krytinu do obývacího pokoje?

Děláme to tak, že když malujeme, otočíme koberec, aby se ošlapával jinudy. Jenže už i ten je 25 let starý a i když není nijak hrozný, chtěli bychom něco nového.
V podstatě nám je jedno, jestli koberec, či linoleum, nebo nějaké desky. Jde spíš o to, že se na podlahu nedostaneme třeba 10 let a aby se to nevyšlalalo podle cestiček, kudy se chodí.
Co doporučíte (dejte prosím případný odkaz).

Háky do stropu, ručkovat a nedotýkat se země. Pak se nic neošlape a všichni budou mít svalstvo jako Černočernoch (Švarcenegr) :)).

Doma mám plovoučku bez ničeho navrch, pohoda už deset let. Tébich se musí luxovat a čistit, drží se v něm bahno a rostliny. To jsem zavrhnul. Plovoučku stačí jednou za rok vzít hráběma a hrabaninu lopatou vyházet oknem.